10. ja juubelireiv toimub Tartus, 20.märtsil 2010

16. märts  Hall Reivikardinal. Kommentaarid: 3
Kevadealguse reivipidu juba sellel laupäeval! Pildi klikkides saate täisversiooni tõmmata.


Seekord siis muusikale lisaks ka muid rõõme, esmalt tuleb külla multimeediakunstnik Timo Toots (http://timo.dart.ee/works) kes oma uut projekti on nõus reivilistele tutuvstama ja meid testijatena kasutama, vajalik oleks ID-kaardi olemasolu!

Lisaks sellele installeerime kõrvaltuppa Rock Bandi komplekti. See on selline arvutimäng, kus on kitarr ja trummid ja mikrofon ning ekraanil jooksevad noodid ja pead õigel ajal õiget nuppu vajutama. 


Peo algus orienteeruvalt kella 21-22 kandis, soojendusmuusikaga alustame võibolla ka veidi varem. Juubilarile võib tuua tänutäheks pizzat ja jooke aga miks mitte ka lilli peotoa kaunistuseks. Et alt sisse pääseda, võib helistada telefonidele 56 561961, 52 86457, 52 65276. Võib levitada reklaami ja flaierit exUptimelaste ja ka muidu toredate & ilusate inimeste seas.


KOHTUME PEOL! 
Hall .R AITÄHH KõIGILE KOHALETULNUILE, TANTSIJATELE JA OLIJATELE!!!! Jäite meelde. 21. märts 2010
Meelis Hea reivirahvas ootan põnevusega Tartu ürituse pilte! 25. märts 2010
Ago Lõpuks sain aega siis kaua oodatud pildid üles panna. Tõsiselt kahju, et rahvast nii vähe oli, sest atmosfäär oli super. Aga pildid on siis: http://picasaweb.google.com/kolmnull/10Kontorireiv# 31. märts 2010
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: