2013. aasta esimene pidu!

16. jaan  Hall Reivikardinal. Kommentaarid: 0
25. jaanuar, Lauteri 7c
Kutsume teid jälle NNOD-peoõhtule. 


Seekord ootame teid aga ajareisile 80'ndatesse! 
Kõik toimub peol ja kohas nimega NEOONKELDER. Reedel, 25. jaanuaril, Tallinnas. Alustame oma retkega umbes kell 22. 

Naaberlauas võite silmata kahte imelikku sakslast, kelle kohta keegi teab rääkida, et nad olevat Kraftwergist, aga kunagi ei või kindel olla, Garderoobis võitlevad Madonna ja Marc Almond ainukese peegli eest, et oma meiki kontrollida.
WC's aga taaskohtumine Jackoga, kes kraanikausis oma valgeid sokke puhtaks küürib. Taamal aga võite näha Prince'i, kes ei oska valida, milline porno-VHS sahtlist välja võtta või hoopis telefonis Jumalaga rääkida (pole kahtlustki, et talle vastatakse).Ning muidugi võite kohata muid tolle ajastu kaunishingi/kehasid.

Soovitame end vastavalt kostümeerida (kes toime tulevad, sellele teeb baaris hängiv detektiiv Sonny Crockett vähemalt üle kokteili välja) aga kui see võimatu on siis palun häälestage end mentaalselt 80'ndate lainele.

NEOONEKELDER asub Lauteri 7c, loomulikult keldris - juriidilise nimega baar "SeitseC", Heliloojate Liidu majas. Üle mitme aasta on avatud taas annetuskast, kuhu ootame moodsas rahas sponsor-abi, sest nagu isegi võite arvata, ajamasinad pole odav lõbu.

Hea meeleolu ja muusika eest hoolitsevad Janno, Pertti ja Renno.

NB! - Baaris saab ajastule kohaselt ainult sularahas maksta, hinnad on mõistlikud, valikust peeneid kokteile ei leia. Kohviku ees on parkimisvõimalus. !Pidu on ainult kutsetega, kutsututele ja nende sõpradele.

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: