4.kontorireiv toimus 2.augustil 2008

22. aug  Hall Reivikardinal. Kommentaarid: 0

Puritaanid võiks siinkohal nina kirtsutada, sest see reiv polnud oma tavapärases Kadriorus, samuti polnud ka see pidu ka ainult Kontorireivi sildi all vaid koos teiste inimeste ja ettevõtetega, neist suurim Estonian Air. Samuti ei leidnud me kahjuks ka aega või inspiratsiooni et peole flaier teha. Aset leidis pidu tehnika-Meelise talus Tsitre kandis, ning glamuursel punavaibal muhedas puukuuris. DJ'sid oli tavalisest rohkem (Agot seekord ei olnud), sealhulgas ka mõned päris-DJ'd, keda ka vahel meie pidudel kohtab. Täpsemalt siis Martin ja Ilmar, väga võimsa plaadikoguga vennad, kel oma plaadifirma LAKSRECORDINGS ning kes oma iganädalast LAKS FM miks-showd teevad. Soovitan järele uurida.

Aga tagasi peo juurde - algas üsna vara ja lõppes umbes 5-6, kobisime telkidesse magama, aga olime naiivselt oma telgi üsna kuuri lähedale istutanud, ning kuna keegi hakkas juba hommikul kell 8 haussi laksima, siis polnud siin enam mingit magamist vaid kohe hommikul uusti reivima. Ahjaa, loodus oli seal ka kaunis ja meri kadestamisväärselt lähedal.


Aga mis mulle sellest peost järgmisel päeval meelde jäi oli see, et tagasisõidul Tallinna peatus meie autojuht kinni, et rahulikult kirikutrepile oksendada - kui see ka pole ROCK'N'ROLL, siis palun öelge mulle, MIS ON??


Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: