Jälle Saint Etienne

11. mai  Hall Reivikardinal. Kommentaarid: 0
Ei saa ikka neist üle & ümber.

Kõigepealt neist endist, kes veel ei tea, siis nad esinevad esmakordselt Eestile nii lähedal, nimelt Helsinkis 22.mail. Link.  Sain sellest üsna hilja (umbes kuu tagasi) teada ja kuna piletid olid müügis juba märtsist, siis pelgasin et olen hiljaks jäänud ja hea võimaluse mööda lasknud. Õnneks läks teisiti, pilet on broneeritud (aitähh Andree!) ja sõit ootab. Loodan end kontrollida ja väärikalt käituda, kui vanu lemmikuid peale nii pikka ootamist lõpuks näen.

Teiseks, nende kogumik , mis 2004. aastal ilmus. "Saint Etienne Presents Songs For Mario's Cafe"

Suured muusikafännid ja plaadikollektsionäärid (vähemalt Bob Stanley on) nagu nad on, õnneks ei hoia nad oma varandusi ainult endale ja on oma lemmikmuusikast juba vähemalt 3 kogumikku kokku pannud. Kõnealune on pühendatud kohvikutele, ning muusikale mida neis tänaseks juba kadunud kohtades mängiti, muusika mis neis mälestusi tekitavad ja mis ka meie vaimusilma peaks tööle panema. Üsna raskelt kättesaadav on see CD, mitu aastat läks mul enne kui ta sain, aga nüüd olen uhke omanik ja jagan ka teiega paari suuremat muljet. Ilmselt tekib vaimustavaid hetki veel, kõik lood pole veel avanenud ja väikese Eliise kõrvalt ei saa kõrv päris kõike plaadilt tabada.

Esmalt see imeilus soulitükk 60ndate keskelt, keegi Tammy St. John, kes selle loo laulmise ajal oli kõigest 14-aastaneNing teisena ameeriklaste Black Ivory, grupp kus disko kuldaja raskekahuriväelased Leroy Burgess ja Patrick Adams kaasa lõid, see konkreetne lugu just Patricku kirjutatudIlusad lood, raske midagi lisadagi.

PS. 
Kontoripeo ajaloos pretsedenditult lühikese pausi järel on meil juba uus plaan uueks peoks, samas telemajas, juunikuus. Varsti teatame detaile, muidugi siin ja Facebookis.
Kohtumiseni!
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: