suvepidu 22.07- FOR THE TAN OF YOUR LIFE AND THE LIFE OF YOUR TAN!

08. juuli  Hall Reivikardinal. Kommentaarid: 1
Pärnu rannapeost.


kallid külalised,

On aeg telemaja keldrist väjuda ja teha suvises Pärnus rannapidu.
Nimelt reedel, 22.juulil. Peokohaks on sümpaatne, liivane ja tuuline Pärnu Surfiklubi (nende lehel on palju pilte ja veel pilte )
Saame päikeseloojangul (ja enne seda) nautida rahulikumat muusikat ja peale loojangut rajumalt gruuvida. Seekord on lootus dj-puldis ka külalisartiste näha.
FACEBOOKI event ka olemas - saate end kirja panna, kommenteerida jne..

Alustame umbes kell 17-18, võibolla ka varem, vähemalt kella 02'ni saame
väga valjult pidutseda, peale seda võib-olla veidi vaiksemalt. Flaieri-plakati täisversiooni saab tõmmata siit
Kuna klubil enam alkomüügiluba pole (ärge küsige miks, küll on aga alles muude jookidega baar), siis võib kõrvaltelkidest õlut jms.. hankida või ka ise jooke kaasa võtta.
Kuidas kohale? Vilunud päevitajad võivad Pärnu mainstriim-rannast, seene
juurest, hakata mööda rannapromenaadi itta astuma ning promenaadi lõpus ongi Surfiklubi. Kiirelt valminud kaart, pildid ülal paremal on Terviseparadiis, sealt alla randa tulles oletegi punase risti ehk Surfiklubi lähedal, usun et muusika järgi on võimalik ka kohale tulla. Omakorda Terviseparadiisi asukohakaart
Terviseparadiisi ette Tammsaare puiesteele on võimalik näiteks Raeküla raudteejaamast sõita bussiga nr. 15 või bussijaamast bussidega 10 ja 7.
Samuti saab kesklinnast mööda Supeluse teed lõpuni kõndides ja siis vasakule Ranna puiesteele keerates ja mööda seda lõpuni jalutades
õigesse kohta. Või siis taksoga igast olukorrast.

Kes Pärnus ööbimist otsivad, siis saame kohalikelt tuttavatelt kinnisvaragurudelt apartmendi või mitu välja rentida. Aga rentimiseks peate vähemalt 3 päeva ette teatama, kuipalju ööbimissoovijaid on. Samuti on võimalik mu vanemate aeda telgi või mitu püstitada.
Võite seda reklaami lahkelt oma sõpradele edastada.
kui kohaletuleku või muu kohta lisainfot vaja, siis võite lahkelt helistada
Renno tel. +372 5155336
Janno tel. +372 5265276
Näeme!

Teie surfipeo komitee

PS. Halva ilma korral pidu kahjuks ei toimu, selle peaks vast juba päev-2 enne teada saama, kuna surfipoistel on võimsad ilmaennustajad.
janno kaks galeriid toimunust: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.224130180963225.55991.100000987355818&l=07c5a93ae3&type=1 https://picasaweb.google.com/lauri.vain/ParnuRand?authkey=Gv1sRgCMeBguyB_segYg 28. juuli 2011
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: