Suvine muusikamulje -- vanad puudlid vs. New Found Land

30. juuli  Hall Reivikardinal. Kommentaarid: 0
Vabandan pika vaikimise eest, aga töökohavahetus ja suvi on oma tolli võtnud, pole eriti mahti blogida. 

Käsi püsti kõigil neil, kellele lapsepõlves puudlirokkarid Whitesnake sügavalt hinge läksid?! Minul läks, aga aeg möödub ning nüüd sellele ansamblile tagasi vaadates on raske mitte muiata.

Eriti hardcore mulje jättis omal ajal Kadaka turul ühe Whitesnake-stseeni nägemine: meesmüüja ja naisklient püüdsid kaubale saada, ning müüjahärra suskas plaadimängijasse mingi korraliku piraat-CD, kus kostus Whitesnake "Is This Love". Ning klient ilmselt puhtast naudingust ja müüja puhtast müügirõõmust hakkasid selle ballaadi järgi unisioonis õõtsuma, tore hetk oli, jäi kauaks-kauaks meelde.

Selle über-cheesy ballaadi juurde on keegi noor leedulane 2009. aastal tagasi tulnud ja teinud sellest korraliku editi -- pole üldse enam piinlik või naljakas, avab sellest nõrgukesest loost seniavastamata potentsiaali ning peale selle võib seda ka ausaks baleeriliseks monstrumiks klassifitseerida.

Siit saab juppe kuulata, kõnealune edit on selle vinüüli viimane, lugu nime all "Love Is" . Pikk versioon youtubes ka. Nautige suve.

Ning suur tänu DJ Drummiele, kelle viimasest mixist ma selle loo avastasin, uurige ise tema viimast koostööd Laks FM'ga


Aga uut kontroreivi ei saa kahjuks ikka veel lubada, algne plaan oli midagi Pärnus korraldada, aga hetkel on see mõte veidi sumbunud. Siiski, püüame mõtte sumbumusest päästa.


Näeme


PS. Ning siia kommentaariumisse võib muidugimõista oma suurimaid puudli-roki muljeid kirjutada.


Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: